شرایط قرارداد

قوانین و شرایط قرارداد در مرکز نگهداری داده ندا
آخرین تاریخ بروزرسانی : 1392/07/17

کاربر مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه مرکز نگهداری داده ندا نمي باشد. راه اندازی وب سایت های غیراخلاقی و پورن بر روی سرورها نقض قانون مرکز نگهداری داده ندا به شمار می آید.

متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرویس مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود

لطفا جهت مشاهده متن قانون تجارت الکترونیکی کلیک کنید

اطلاعات تماس :
مرکز نگهداری داده ندا جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به مرکز نگهداری داده ندا اطلاع دهد در غير اين صورت مرکز نگهداری داده ندا هيچ مسئوليتي را در اين رابطه نمي پذيرد.

سرویس هاست :
مرکز نگهداری داده ندا حد اكثر تا 24 ساعت پس از سفارش،پلان هاست توسط شما و واريز وجه به حساب اكانت شما را آماده سازي نموده و اطلاعات آن را به آدرس ايميل شما ارسال خواهد نمود.

سرویس دامنه :
مرکز نگهداری داده ندا از 24 تا 72 ساعت بعد از سفارش دومين و واريز وجه توسط شما ، دومين مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولي مسؤليتي در رابطه با تاخير در ست شدن Name server ها به عهده نميگيرد.

با توجه اینکه دامین ها با پسوند .ir در سایت نیک به نام خودتان ثبت می شود باید خود اقدام به ثبت نیک هندل نمایید و پس ازثبت و تایید دامین از طرف وب سایت رسمی ثبت دامنه درخواست پرداخت را به بخش مالی اعلام نمایید.

چنانچه به علت ارسال آدرس اشتباه دومين شما مسدود شود
مرکز نگهداری داده ندا مسؤليتي به عهده نميگيرد. پس همیشه شما موظف هستید طبق قانون ICANN اطلاعات دومین خود را درست و به روز نگهداری کنید.

محدودیت در راه اندازی سرویس چت انلاین :
با توجه به اینکه راه اندازی سیستم های چت آنلاین نیاز به دریافت و ارسال سریع درخواست ها و همچنین تعداد بالای درخواست به سرور را به وجود خواهد آورد . راه اندازی هرگونه سیستم چت بر روی سرور های اشتراکی ممنوع بوده و شدیدا پیگیری خواهد شد.
مرکز نگهداری داده ندا وب سایت هایی که قوانین ذکر شده را رعایت نکند میتواند بدون هرگونه اخطار قبلی مسدود نماید.

تهیه نسخه پشتیبان :
• به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای
مرکز نگهداری داده ندا نگهداری نمایند.
• در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و
مرکز نگهداری داده ندا در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• بک آپ گیری از سایت هایی که حجم آن ها بیش از 10 گیگابایت شده باشد انجام نخواهد شد و این گونه سایت ها بایستی به صورت جداگانه بک آپ خود را تهیه کنند.
• مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و
مرکز نگهداری داده ندا در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
مرکز نگهداری داده ندا جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا 1 هفته نگهداری خواهد شد.
• نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود.
مرکز نگهداری داده ندا تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
• تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود
مرکز نگهداری داده ندا تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

انقضاء و تمدید سرویس :
سررسید سرویس ها پیش از تاریخ تمدید به کاربران توسط ایمیل و ایجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که سرویس های سالانه پس از 30 روز و سرویس های ماهانه حداکثر پس از 72 ساعت از سرورها حذف خواهد شد و
مرکز نگهداری داده ندا تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت.

قوانین استفاده از منابع ، ارسال Email و ..
• استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 25 درصد از یک هسته CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL ،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و وب سایت شما می بایست با توجه به مصرف ، به پلن های هاست پر ترافیک و یا سرور مجازی انتقال داده شود.
• تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر اکانت حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد.
• راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.
• پلان های ارائه شده فقط برای میزبانی سایت شما میباشند و شما نمیتوانید از پلان هاست اشتراکی به عنوان Backup Server یا File Server به منظور نگهداری فایل استفاده نمایید.

کلیه قیمت های سایت بروز بوده و کاربر جهت اطلاع از تعرفه های جدید می بایست همواره وب سایت مرکز نگهداری داده ندا را بررسی نمایید. با توجه متغیر بودن نرخ ارز هزینه ی سرور های اختصاصی و لایسنس بروز محاسبه می گردد

مرکز نگهداری داده ندا مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. تمامي اين موارد و تغييرات در اخبار مرکز نگهداری داده ندا به صورت هفتگي براي کليه کاربران ارسال مي شود. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.

 

پرداخت ها:

 

شما موظف هستيد كه حد اكثر تا 72 ساعت پس از سفارش هر پلان وب هاستينگ يا ثبت دومين مبلغ قابل پرداخت را به حساب واريز و مرکز نگهداری داده ندا را مطلع كنيد . در غير اينصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

لطفا هزینه مورد نظر را به یکی از حساب های زیر(به نام علی مهنانی) واریز کنید.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

 

شماره نوع حساب نام بانک
0301100180000 ----- بانک ملی
6037-9913-0206-8576 شماره کارت بانک ملی
IR760170000000301100180000 ----- شبا ملی
3395301760 ----- بانک ملت
6104-3370-5445-9241 شماره کارت بانک ملت
IR400120010000003395301760 ----- شبا ملت

 

پرداخت و شماره فیش پرداختی را از طریق باز کردن تیکت جدید برای ما ارسال نمایید.

گارانتی بازگشت هزینه

ما در مرکز نگهداری داده ندا در مورد سرویس های خود به طور کامل مطمئن هستیم و سرویس های خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب ارائه میکنیم.

• بازگشت هزینه بر روی سرویس های ماهانه امکان پذیر نمی باشد.
• در صورت سفارش خدمات اضافی از جمله طراحی وب سایت , پنل اس ام اس و شماره ی خط امکان بازگشت هزینه و لغو سرویس نمی باشد .

 

 

 

با توجه به شرایطی که برای کاربران به وجود آورده ایم اگر همچنان شما تا 7 روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشید ، با ذکر دلیل و علت امکان بازگشت هزینه وجود دارد. بازگشت هزینه .
توجه : شرایط و فراگرد فسخ معامله و بازگشت هزینه تا هفت روز و فقط به موجب مواد 37 و 38 قانون تجارت اکترونیک ممکن میباشد و خارج از آن به هیچ وجه امکان بازگشت هزینه وجود ندارد).

 

شرایط بازگشت هزینه در سه مورد زیر خلاصه میشود:

 

عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره

 

در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ 5000 تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ بین 7 تا 10 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.


امکان بازگشت هزینه فقط در پلان های معمولی وجود داشته و در پلان های ویژه که به مناسبت های مختلف ارائه میشود امکان بازگشت وجه وجود ندارد. در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق کنترل پانل کاربری اقدام نمایید.شایان ذکر می باشد که در صورتی که دلیل شما برای بازگشت هزینه برای تیم مرکز نگهداری داده ندا قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد.

افزودن به مورد علاقه ها  افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله  پرینت این مقاله

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟